Anvija logo

 

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 2005. gada 14. oktobrī kad tika izveidoda trīs domubiedru uzņēmums "Anvija".

Andis, Viesturs, Jānis - savienojot vārdu pirmos divus burtus radās firmas nosaukums ANVIJA. 2008. gadā reformējoties dalībnieku sastāvam  firmas vadībā paliek divi dalībnieki Andis Lillais un Jānis Laiviņš.

Aktīvu darbību firma uzsāka 2007 gada vasarā, kad algotais darbs tika nomainīts ar darbu Anvijā, lai ar 100% atdevi varētu attīstīt firmu.

Tiek veiktas investīcijas uzņēmumā iegādāta tehnika labākai darbības nodrošināšanai. Veicam aktīvu sadarbības partneru meklēšanu ārzemēs, lai varētu ieviest jaunus tehnoloģiskos risinājumus, produktus, tehniku Latvijā. Nodarbojamies ar lietotas tehnikas importēšanu no Eiropas nelielos apjomos.

Šajā laikā firmai ir izveidojies sava niša kurā darbojamies:

  • Automātisko laistīšanas sistēmu uzstādīšana, projektēšana, apkope un remonts. Veicam komplektējošo daļu importu tieši no ražotājiem.

  • Bīstamo koku zāģēšana, vainagu veidošana, stādīšana

  • Visa veida labiekārtošanas darbi, īpaši esam specializējušies zāliena ierīkošanā.

  • Pilsētvides dekoru uzstādīšana, jaunu produktu radīšana, dekoru imports no ražotājiem.

  • Aktīvi piedalāmies dažādu valsts pasūtījumu iepirkumos, kuros veiksmīgi esam startējuši.

Globālā krīze 2009 gadā ir ieviesusi korekcijas sākotnējās iecerēs un 2011 gadā Firma savu eksistenci izbeidz, lai uz iegūtās pieredzes un veiksmīgajām iestrādēm rastos jauns uzņēmums SIA "Anvija PRO" Uzņēmuma vadību ir pārņēmis tā vienīgais īpašnieks Jānis Laiviņš.