Mūsu rīcībā ir mobilais šķeldotājs. Kurš ir piemērots darbiem namu apsaimniekotājiem privātmāju īpašniekiem. Mēs to varam nogādāt jebkur citviet ar lielām tehnikām nepieejamās vietās. Ar šo šķeldotāju ir iespējams sašķeldot zarus diametrā līdz 16cm . Mobilais šķeldotājs darbojas ar savu dzinēju, nav nepieciešama elektrība. Šķeldotāju var operatīvi nogādāt objektā, to transportēšanā izmantojam vieglo mašīnu. Šķeldotāja svars ir 1050kg un neliels savos izmēros, līdz ar to ir iespējams iebraukt grūtāk piebraucamās vietās.  Šķeldotājs ir pietiekami ražīgs stundas laikā var saražot 3-5 kubikmetrus šķeldu. Zari tiek padoti ar rokām, kurus tālāk ievēl ievicejruļļi. Šķeldotāja ražība atkarīga šķeldojamās koksnes un cik viegli paņemt zarus no krāvuma. Prakse rāda, ka no 1000 kvadrātmetru aizaugušas teritoriju ar krūmiem, šo krūmu apjomu var sašķeldot 5 stundās.

Šķeldotāja izcenojumu skatieties sadaļā tehnikas noma>>

Mobīlais šķeldotājs darbībā
Mobilais šķeldotājs

Koks ir mūsu dzīvības mašīna skābekļa ražotājs, bet arī galvenais ainavas elements. Ainava bez koka ir tukšs lauks.  Tāpēc koku kopšanai pievēršam lielu vērību. Mūsu rīcībā ir visa nepieciešamā tehnika lai teritorijā varētu ātri un oparatīvi sakopt vai nozāģēt kokus, aizvācot koku atliekas. Mūsu komandā darbojas sertificēts arborists, kā arī sadarbojamies ar citiem inviduāliem arboristiem lielākos objektos uzņemoties visu atbildību par veikto darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Koku stādīšanu, pārstādīšanu
  • Vainagu retināšanu, veidošanu
  • Bīstamo koku zāģēšanu
  • Dzīvžogu kopšanu, veidošanu
  • Augļu koku veidošanu
  • Koku veselības monitoringu

Mēs piedāvājam veikt arī visas nepieciešamas saskaņošanas ar pašvaldību institūcijām

 Arborists darbībā

 

 

Celmu frēzēšana parkā
Celmu frēzēšana

Mūsu rīcībā celmu frēze Laski 450F ir neliela ar jaudīgu motoru, parvietojas ar elektro gaitu. Ļoti piemērota darbam privātmāju dārzos, grūti iebraucamās vietās, jo šis frēzes platums ir 80cm un svars 250kg, kas nodrošinās saudzīgu izturēšanos pret jūsu zālāju. Ar celmu frēzi celmu izfrēzē 20 cm dziļumā. Iespējams izfrēzēt jebkura diametra celmu. Ir iespējams izfrēzēt krūmu pudurus. Lielākais pluss celmu frēzēšanai salīdzinot ar celmu raušanu ir ka nesabojā apkārtējo vidi, pēc pavaiktā darba atstājot acij tīkamu skatu.